צרו קשר

מלאו את הטופס המצורף, ונחזור אליכם:

שלח

תודה על פנייתך!

שם:

This field is required.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

הודעה:​

This field is required.

ניצור איתך קשר בהקדם.

שואב אבק רצפתי או מרכזי​

שואב אבק רצפתי או מרכזי?

 

בדומה לכל תחום פיתוח טכנולוגי אחר, גם טכנולוגיית הניקיון של שואבי האבק, עלתה מדרגה בשנים האחרונות; עם פיתוח שואבי אבק בעלי עוצמה חזקה, יעילות גבוהה ואורך חיים ממושכים הרבה יותר.

 

אחת הדוגמאות להתפתחות משמעותית בטכנולוגיית הניקיון של שואבי האבק, היא זו של שואב האבק ה-רצפתי.

 

שואב אבק רצפתי, כשמו הוא, מיועד בעיקר לשאיבת רצפות, פרקטים ושטיחים. בדומה למערכת שואב אבק מרכזי, ניתן למצוא כיום שואבי אבק רצפתיים שהם בעלי עוצמות שאיבה חזקות במיוחד וצינורות גמישים הניתנים לתנועה סיבובית. רבים מן השואבים ה-רצפתיים הקיימים היום, נוחים מאוד לאחסון.

 

פרט להתפתחותם של שואבי אבק מקטגוריית "שואב אבק רצפתי", ניתן לראות כיצד מתפתחות ומשתכללות המערכות המתקדמות ביותר לשאיבת אבק, השייכות  לקטגוריית השוק הנוספת של "שואב אבק מרכזי".

 

שואב אבק מרכזי, הוא למעשה מערכת שאיבת אבק, המורכבת משלושה חלקים מרכזיים:

 

 

 

יחידת שאיבה מרכזית: יחידת השאיבה המרכזית, היא האחראית על ביצוע פעולת שאיבת האבק והיא יכולה להיות מותקנת בתלייה על הקיר. מאידך, המומחים בתחום, ממליצים דווקא למקם אותה ממש בחלקו התחתון של הבית. אופציות נוספות הן התקנת יחידת השאיבה המרכזית בחניה, בחדר שירות, במחסן או במרתף.

 

 

 

צנרת ואקום PVC: צנרת PVC  (Poly Vinyl Chloride) הינה הסתעפות המגיעה מיחידת השאיבה המרכזית, היישר אל שלוחותיה הממוקמות בנקודות שונות בקירות.

 

 

 

שלוחות נשלפות ואביזרים נלווים: ביצוע תהליך אפקטיבי של שאיבת אבק במערכת מסוג "שואב אבק מרכזי", מתאפשר הודות לשלוחות של צינורות  ארוכים וגמישים, הנשלפים מנקודות ייעודיות בקירותיהם של חדרי הבית השונים.

 

בהתייחס להשוואה בין השניים, ניתן לומר כי שואב אבק רצפתי מצליח לבצע את פעולת השאיבה בצורה יעילה ומהירה. למען האמת, גם שואב אבק מרכזי מסוגל לבצע את פעולת השאיבה, רק באופן יעיל ומהיר יותר (וגם בעוצמה גבוהה יותר). כמו כן, תמרון הגמישות שהשואב המרכזי מצליח להפגין בשאיבת אבק מפינות קשות, לא בהכרח יתקיים במקביל בכל שואב אבק רצפתי.  

 

היבטים נוספים הממשיכים להטות את תוצאת הניצחון לטובת מערכת שואב האבק המרכזי, הם אופציית האחסון הנוח בקיר של האחרונה ויכולת שרידותה לאורך זמן (אורך חייהם של שואבי אבק רגילים הוא בערך 5 שנים ואורך חייהם של מערכות שואב אבק מרכזי, יכול להגיע עד 25 שנה).

 

עכשיו כשאתם יודעים כי שואב אבק מרכזי עדיף על שואב אבק רצפתי, כל מה שנותר לכם לעשות כרגע הוא למצוא שואב מרכזי אידיאלי.

 

חברת איווק (i vac) היא המשווקת הגדולה והמובילה בישראל בתחום מערכות שואבי אבק מרכזיים. איווק מתבדלת ביחס למתחריה, בשיווק  מערכות שואבי האבק המרכזיים הטובים והאיכותיים בעולם.

 

חברת איווק ממוקמת בהוד השרון, אך נציגי שירות הלקוחות וההתקנות שלה, פרוסים וערוכים לספק שירות מלא ברחבי הארץ.

 

שואב אבק מרכזי