צרו קשר

מלאו את הטופס המצורף, ונחזור אליכם:

שלח

תודה על פנייתך!

שם:

This field is required.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

הודעה:​

This field is required.

ניצור איתך קשר בהקדם.

שואב אבק מרכזי לבית​

אחת המטלות היותר סיזיפיות, שעלינו לבצע בכדי לשמור על ניקיון הבית היא שאיבת אבק. בין אם מדובר ברצפות, שטיחים, מזרנים או וילונות, בכל סופ"ש אנו עלולים למצוא את עצמנו, נלחמים בכל עוז באבק מצטבר.
החדשות הפחות טובות הן שבמידה ונרצה להמשיך ולשמור ביסודיות על ניקיון הבית, אז נצטרך לפעול באופן שיטתי ולשאוב אבק לעיתים תכופות. החדשות הנפלאות לעומת זאת, הן שישנה דרך לשאוב את האבק בצורה נוחה ואפקטיבית הרבה יותר, שחוסכת זמן יקר.

 

שואב אבק מרכזי לבית - פתרון מתקדם שעושה את ההבדל

 

מערכת שואב אבק מרכזי לבית מהווה פתרון יעיל וחדשני לשאיבת אבק. מדובר במערכת המורכבת מכמה חלקים מרכזיים:

 

  • שואב אבק מרכזי (יחידת השאיבה): שואב אבק מרכזי, הוא למעשה היחידה השואבת הראשית במערכת, שיכולה להיות ממוקמת בנקודות שונות בבית או בסביבתו. את יחידת השואב המרכזי, ניתן להתקין למשל בתלייה על הקיר ובמקומות שונים בבית או בקרבתו כמו חניה, חדר שירות, מרתף וכו'. המצב האידיאלי הוא להתקין את יחידת השאיבה המרכזית מתחת לבית.
  • צנרת PVC: שואב האבק המרכזי (או יחידת השאיבה הראשית), מתחבר באמצעות מערכת מסתעפת של צנרות PVC  (Poly Vinyl Chloride), אל נקודות שונות וספציפיות, בקירותיהם של חדרי המגורים השונים בבית.
  • צנרת גמישה ואביזרים נלווים: בכל אחת מן הנקודות הממוקמות בקירות החדרים השונים בבית, קיימים צינורות גמישים נשלפים, שהם בעצם השלוחות של שואב האבק המרכזי, המשמשות לביצוע פעולת שאיבת האבק. עבור אותן שלוחות של צינורות נשלפים קיימים אביזרים נלווים; חלקים שונים המתחברים בהתאמה בקצותיהן ומסייעים בביצוע פעולות שונות של ניקיון.
     

יתרונותיה של מערכת שואב אבק מרכזי לבית הם רבים.

 

נתחיל מפעולת השאיבה עצמה, שהופכת להרבה יותר נוחה ופשוטה, עם האפשרות לשלוף באופן קליל וישיר את צינור השאיבה הגמיש המצוי בנקודה בקיר. היכולת לשלוף ולהחזיר את שלוחת השאיבה הממוקמת בנקודה בקיר, מספק פתרון נהדר של אחסון וזאת להבדיל משואבי האבק הכבדים והמסורבלים, שתופסים נפח מקום משמעותי בבית. בשואב אבק מרכזי לבית, קיימת עד פי 10 יותר עוצמת שאיבה מאשר בשואבי אבק סטנדרטיים ואורך חייו יכול להגיע עד 25 שנות פעילות, לעומת שואבים רגילים, שאורך חייהם מגיע במקסימום לכ- 5 שנים בלבד!

 

לאחר שכל זה נאמר, רצינו שתדעו כי עומדת בפניכם אפשרות נדירה, להתחיל ליהנות ממערכות שואב אבק מרכזי לבית הטובות ביותר בעולם!

 

איך בדיוק אתם שואלים?

 

ובכן, לנו קוראים חברת איווק (i vac) ואנו חברת השיווק הגדולה והמובילה בישראל בתחום מערכות שואב האבק המרכזי לבתי מגורים. מערכות השאיבה שאנו משווקים, מגיעות מאיטליה והן נחשבות למתקדמות והאיכותיות ביותר בעולם!

 

אנו ממוקמים בעיר הוד השרון אך פועלים למענכם במערך שירות והתקנות נרחב, המתפרס על רוב אזורי הארץ.

 

ההשראה שלנו, היא הניקיון שלכם! 

שואב אבק מרכזי

מאמרים