צרו קשר

מלאו את הטופס המצורף, ונחזור אליכם:

שלח

תודה על פנייתך!

שם:

This field is required.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

הודעה:​

This field is required.

ניצור איתך קשר בהקדם.

שואב אבק מרכזי​

 

לא נמאס לכם משואב האבק שפשוט לא עושה את העבודה? שהשטיח נשאר מלא אבק למרות שהשקעתם לפחות שעתיים בניסיון להיפטר ממנו?

 

מזל שיש i VAC  !

 

i VAC  היא מערכת שאיבה מרכזית שנועדה לשימוש בבתי מגורים והיא גם שמה של החברה המובילה בישראל בתחום השיווק וההתקנות של מערכות שאיבת האבק המרכזיות.

 

לאחר שהשאירה "אבק" למתחריה הגדולים כמו חברות שואבי האבק "DYSON" ו-"I ROBOT", הצליחה חברת i VAC הממוקמת באזור הוד השרון, לכבוש בהצלחה מסחררת את שוק "שואב האבק המרכזי" בארץ.

 

מה היא מערכת שואב אבק מרכזית?

 

שואב אבק מרכזי לבית, הוא בעצם מערכת מותקנת בבתי מגורים וממש בדומה למערכת מזגן מרכזית, שמספקת שלוחות מיזוג אוויר לכל אחד מחדרי הבית, כך מערכת השאיבה המרכזית, מאפשרת לבצע פעולת ניקיון בשאיבה, כאשר ישנה מערכת שאיבה מרכזית אחת, ושלוחות נפרדות שלה בכל חדר וחדר בבית.

 

מה הם היתרונות של שואב אבק מרכזי?

 

מערכות שאיבה מרכזיות מהוות פתרון יעיל ומתקדם, לדרך בה מתבצעת שאיבת האבק בבית. שואב האבק המרכזי של חברת i VAC הוא הרבה יותר מכך:

 

 

 

שואב עוצמתי יותר: באופן כללי, מערכות שאיבה מרכזיות הן חזקות יותר בעוצמת שאיבתן משואבי אבק ניידים ואלחוטיים או רובוטיים. מערכת השאיבה של i VAC  מספקת עוצמת שאיבה של עד פי 5 משואבי האבק הניידים, עד פי 8 משואבי האבק האלחוטיים ועד עוצמת שיא של עד פי 10 משואבי האבק הרובוטיים.

 

 

 

נוח הרבה יותר: השימוש במערכות שאיבה מרכזיות הוא אידיאלי משום שהוא חוסך את הצורך באחסון, בהרמה ובגרירת שואב האבק ברחבי הבית, וזאת באמצעות שלוחות של צינורות הנשלפים היישר מנקודות בקיר, הממוקמות בכל אחד מחדרי המגורים.

 

תהליך ניקיון יסודי יותר: הצינורות הגמישים הנשלפים מנקודות בקיר יכולים להגיע לכל הפינות הקשות, שאף מטאטא או שואב אבק רגיל, יוכלו אי פעם להגיע אליהן. לכך יש לצרף, את מערך האביזרים הייחודיים הנלווים, אשר הופך את הניקיון המתבצע באמצעות מערכת השאיבה המרכזית, למושלם.

 

 

 

פעולת עבודה שקטה יותר: מערכת השאיבה המרכזית בנויה בצורה כזו, שיחידת השאיבה שלה, תהיה מותקנת לרוב במקום מרוחק מסביבת הבית או לפחות מחוצה לו. משמעות מיקומה של יחידת השאיבה, היא פעולת ניקיון שאיבת אבק המתבצעת בשקט מוחלט, ללא כל הפרעה ליושבי הבית.

 

 

 

איכות לאורך זמן: אחד היתרונות המרכזיים במערכות שאיבה מרכזיות, הוא שיחידת השאיבה יכולה להחזיק מעמד לתקופה שבין 20-25 שנים וזאת לעומת שואבי אבק רגילים שאורך חייהם הוא עד 5 שנים.

 

 

 

בריאותי יותר: שלוחות מערכת השאיבה המרכזית מסוגלות לשאוב עד 100% אבק וזאת לעומת שואבי אבק סטנדרטיים הפולטים חלקיקים של אבק בעת פעולתם.

 

i VAC- חוויית ניקיון בעוצמות שלא הכרתם!

 

>> לעוד מידע על שואב אבק מרכזי באתרנו

 

שואב אבק מרכזי