צרו קשר

מלאו את הטופס המצורף, ונחזור אליכם:

שלח

תודה על פנייתך!

שם:

This field is required.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

הודעה:​

This field is required.

ניצור איתך קשר בהקדם.

מערכת שואב אבק מרכזי​

יתכן וישמע לכם דיי מוזר שאנו שואלים, אך מתי אי פעם עצרתם רגע לשאול את עצמכם, האם אתם מרוצים משואב האבק שברשותכם?
רוב האנשים לא נותנים על כך הדעת, ופשוט משתמשים בשואב האבק בכדי לבצע ניקיונות, בדיוק כפי שהם משתמשים במטאטא ויעה, במגב ובכל אמצעי ניקיון אחר.
אלו הם בדיוק המקום וההזדמנות, להעביר לכם את המסר הברור, כי באפשרותכם עומדת אפשרות נהדרת- לשדרג את האופן בו אתם מבצעים ניקיון שאיבת אבק ולקבל תוצאות איכותיות, פעם אחר פעם.

 

מערכת שואב אבק מרכזי - אז מי אנחנו ?

 

קוראים לנו חברת איוואק (i vac) ובמקרה אנו נחשבים לחברה המשווקת הגדולה והמובילה בישראל, למוצרי מערכות שאיבת אבק מרכזיים. במסגרת פעילותינו, אנו מייבאים את מערכות השאיבה המרכזיות הטובות ביותר בעולם המגיעות מאיטליה, ומציעים לכם להתחיל וליהנות מדרך חדשה, לשמור על ניקיון הבית שלכם.

 

מדוע כדאי לנו לרכוש מערכת שאיבה מרכזית לבית או לעסק?

 

מדובר בפתרון חדשני ויעיל במיוחד לבתי מגורים המאפשר את ביצוע פעולת שאיבת האבק בבית בצורה אפקטיבית ואידיאלית. להבדיל מכל שואב אבק שיצא לכם להכיר עד היום, מערכת שואב אבק מרכזי, הפועלת באמצעות יחידת שאיבה מרכזית ושלוחות שאיבת אבק בכל אחד מן החדרים בבית, מאפשרת באמצעות צינור גמיש נשלף ומגוון של אביזרים נלווים; לבצע מגוון פעולות ניקיון בפינות הקשות ביותר, שאף שואב אבק לא יוכל להגיע אליהן.  

אולי נשקול זאת. יש משהו נוסף שכדאי לנו לדעת?
בוודאי!

 

חשוב לנו במיוחד שתכירו את יתרונותיה הרבים של מערכת שואב אבק מרכזי. באמת שמדובר ביכולות מרשימות, על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר האיכותיות ביותר שאנו משווקים:

  • מערכת שואב אבק מרכזי פועלת בעוצמה רבה הרבה יותר משואבי אבק ניידים, אלחוטיים ואפילו רובוטיים. מדובר בסדר גודל של עוצמת שאיבה הגדולה עד פי עשרה מכל שואב אבק ביתי רגיל. 
  • משום שמדובר במערכת של שלוחות, לכל חדר בבית יש למעשה נקודת שאיבת אבק עצמאית הממוקמת בקיר. מדובר בפתרון המספק נוחות מרבית, כיוון שנחסך מכם הצורך לפנות מקום נוסף בבית, בשביל לאחסן את שואב האבק. מעבר לכך, וודאי תוכלו להסכים אתנו כי להסתובב בכל פינה בבית עם שואב אבק כבד ומסורבל היא פרויקט לא קטן בפני עצמו. הלא כך? 
  • מערכת שואב אבק מרכזי היא מערכת המסוגלת להשתמר לאורך שנים בטווח הנע בין 20 ועד ל-25 שנים. רק לשם ההשוואה, אורך חייהם של שואבי האבק הרגילים ינועו בממוצע בין 3 ועד 5 שנים בלבד. מדובר פשוטו כמשמעו, בפער של דורות! 
  • חברתנו ממוקמת בהוד השרון, אך אנו דואגים לספק שירות עבור לקוחותינו בכל רחבי הארץ!

 

יתכן ודברינו בפתיחה, נשמעים לכם כרגע פחות מוזר. ואם אתם מעוניינים ליהנות ממערכת שאיבה מרכזית מתקדמת, פנו אלינו!

 

שואב אבק מרכזי

מאמרים